Після ремонту у перший садочок частково переїде Малинський ЦДЮТ

У двох залах проводитимуть уроки хореографії

Днями ми писали, що Управління освіти Малинської міськради провело тендер на ремонт приміщення першого дитсадочка у місті, що на вулиці Бакланова, 9. Бюджет – майже 900 тис. грн.

Раніше тут анонсували створення житлового хабу для переселенців. Проте стало відомо, що на цю адресу переїде Малинський міський центр дитячої та юнацької творчості.

Керівниця закладу Наталія Парфіненко у коментарі MALYN.MEDIA підтвердила цю інформацію. Щоправда, уточнила, що ЦДЮТ переїде лише частково.

«Нам запропонувала мерія переселитися у дві зали колишнього садочка. Звісно, після ремонту. Ми погодилися, тому що справді це буде більш комфортно для дітей. Єдине, ми не переведемо туди дітей молодшого віку, тому що там немає укриття. І це поки проблема. Попередньо плануємо перевести на Бакланова 10 танцювальних груп. Це близько 250 дітей. Загалом у нас 52 групи», — зазначила Парфіненко.

На запитання, чи правильне це рішення, співрозмовниця сказала, що вона не поспішає його коментувати, бо це плани мерії:

«У період війни з цим могли зачекати – з одного боку. З іншого — коли зали відремонтують, то дітям справді там буде комфортно займатися. І для хореографії це набагато краще, у порівнянні з цими невеликими залами, які в нас є. Ми зможемо провести нарешті повноцінне тренування. Для дітей це звісно «плюс», а з погляду використання бюджетних коштів тут можуть бути різні думки».

Читайте також — Дитячі обіди у школах і садочках Малинщини: скільки наступного року платитимуть батьки

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини