Вихідні у серпні: скільки відпочиватимуть українці на День Незалежності

Цього року у серпні українці матимуть довгий вікенд, бо свято ювілей випадає на будній день.

У перший день останнього місяця літа анонсуємо, скільки ж відпочиватимемо та які свята будемо відзначати у серпні. Через те, що 30-та річниця Незалежності України, яку святкуємо щороку 24 серпня, припадає на вівторок, вихідним офіційно зробили ще понеділок, 23 серпня. До слова, у цей день відзначають День Державного Прапора України.

Тому українці будуть відпочивати чотири дні поспіль – з 21 по 24 серпня. Щоправда, цей день доведеться відпрацювати в суботу, 28 серпня. У Нацбанку вже попередии, що банківські відділення також будуть зачиненими 23-го числа, але відповідно точно працюватимуть 28-го.

Загалом у серпні 2021 року вихідними днями будуть 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 29 число (у сумі – 10 вихідних днів). Робочих матимемо 21 день.

Також додамо, що у серпні християни відзначають кілька важливих свят. Зокрема, завтра, 2 серпня – пророка Іллі. Водночас 14 серпня – початок Успенського посту, Медовий Спас або Маковія,  19 серпня – Преображення Господнє, Яблучний Спас, а 28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці.

Читайте також – Перлини Житомирщини: топ-7 місць для мандрівок на вихідні.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини