Вакансії у Малині: яку роботу пропонують і скільки платять

Підготували добірку актуальних вакансій у Малині.

Підприємство «Екоплант» шукає налагоджувальника обладнання. Потрібно мати досвід проведення ремонтних робіт обладнання, швидко орієнтуватися при поломках в умовах виробничого процесу, бути відповідальним. Обов’язки: налагоджувати етикувальні та пакувальні машини, дозатори тощо. Пропонують офіційне працевлаштування, соцпакет, графік 2/2 та знижки на продукцію. Зарплата – 9000 грн.

Будівельна компанія «Будмайн» пропонує роботу водія. Працювати доведеться у Малині, Києві та Житомирі на автомобілі Mercedes Sprinter. Зокрема, треба доставляти будівельні та господарські товари. Вимоги: 23-45 років, досвід роботи, відповідальність та охайність. Пропонують зарплатню від 9000 до 11 000 гривень (ставка+премія), офіційне працевлаштування. А ще «Будмайн» шукає касира (5000-5500 грн) та менеджера із закупівель (7000 грн).

Папір-Мал шукає відповідального, уважного та спритного охоронця. Графік – доба через три. Потрібно стежити за безпекою та пропускати автомобілі. Зарплата – 7000 грн.

Міжнародні школа програмування для дітей запрошує на роботу викладача програмування. Працювати потрібно у суботу та неділю. За 1,5 години роботи платять 270 грн (5000-10 00 грн у місяць). Потрібні енергійні та вмотивовані працівники, які будуть проводити заняття, стежити за результати учнів та постійно вдосконалюватись. Ця ж школа шукає також адміністратора, менеджера по роботі з клієнтами в школу програмування (8000-10 000 грн).

Компанія «Юнігран» запрошує на роботу інженера з комп’ютерних систем. Потрібно мати вищу освіту і досвід роботи від двох років. Обов’язки: адміністрування, модернізація та нарощування комп’ютерної мережі; підтримка користувачів у роботі із прикладним ПЗ. Пропонують офіційне працевлаштування та дружній колектив. Зарплата – договірна. Також «Юнігран» шукає машиніста конвеєра, дробильника.

Магазин «ЖЖУК», що на вулиці Грушевського у Малині, шукає продавця-консультанта мобільних телефонів та аксесуарів. Зарплата – двічі на місяць, оплачують стажування та працевлаштовують з першого дня. Серед обов’язків – консультація клієнтів, продаж товарів, інвентаризація, викладка товару.

Підприємство «Форест Технолоджі» шукає слюсара-ремонтника. Потрібно мати відповідну освіту, бути уважним та відповідальним. Графік роботи 2/2, працівників підвозять до місця роботи. Зарплата 9000-10 000 грн.

Працьовитих чоловіків запрошують на роботу на зерноочисну та зерносушильну машини. Вік – від 18 до 50 років. Офіційне працевлаштування.

УкрПошта запрошує на роботу територіального менеджера. Потрібен досвід роботи у сфері організації продажів на підпорядкованій території не менше двох років. Вітаються управлінські навички, власне авто. В обов’язки входить організація роботи колективу, вчасна звітність, контроль. Графік 5/2, обіцяють кар’єрний ріст. Зарплату просять уточнювати.

ТОВ «Ксант 2» шукає працьовитого, професійного та відповідального тракториста-камазиста з досвідом роботи від двох років. Потрібно мати документи на водіння відповідної категорії. Додатково пропонують харчування та проживання. Зарплата – 12 000-16 000 грн.

ТОВ «Малин Фекторі» запрошує на роботу фінансового аналітика та економіста. Потрібна вища освіта, знання програми 1С, досвід роботи, аналітичний склад розуму. Пропонують офіційне працевлаштування, дружній колектив, графік з понеділка по п’ятницю. Зарплата – за домовленістю.

«Сільпо» на Грушевського пропонує роботу заступником керуючого. Треба вищу освіту, бажання керувати великою командою та розуміння процесів. Заохочують кар’єрним ростом, стабільною зарплатнею та дружнім колективом.

Більше місцевих вакансії у рубриці «Оголошення» на ІнфоМалин.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини