Регулярне технічне обслуговування мереж – запорука безпечного використання газу

Споживачі природного газу, які використовують газ в побуті повинні подбати про свою безпеку, ініціювавши професійне та регулярне технічне обслуговування газових мереж. Перед опалювальним сезоном зробити це вкрай важливо

Послугу технічного обслуговування мереж  надає АТ «Житомиргаз» на договірних умовах. Вона охоплює обстеження внутрішніх газопроводів на предмет витоків газу, приладовий контроль на щільність з’єднань, перевірку герметичності футлярів, змащування запірних пристроїв, усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Такий комплекс робіт запобігає виникненню аварійних ситуацій та забезпечує належний технічний стан внутрішніх мереж.

Звертаємо увагу, що витоки газу на внутрішніх мережах є причиною більшої частини викликів аварійної служби «104». І така аварійність мереж пов’язана саме з відсутністю вчасного технічного обслуговування і наслідки можуть бути страшними.

Відповідно до чинного законодавства, відповідальність за стан внутрішніх мереж та газового обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники. Здійснювати технічне обслуговування можуть виключно фахівці, які мають ліцензію на проведення газонебезпечних робіт.

АТ «Житомиргаз» має необхідні дозволи та ліцензії на проведення робіт. Послугу технічного обслуговування виконують професіонали з багаторічним досвідом, а в роботі використовують спеціалізоване сучасне обладнання.

Замовити технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та сервісне обслуговування приладів можна у найближчому «104.ua Клієнтському просторі». Додаткова інформація за номерами Контакт-центру (0412) 558 004(067) 33 38 104

Звертайтесь, замовляйте і будьте в безпеці!

Читайте також: «Кількість викликів на номер «104» сягає 40 на добу», – Житомиргаз

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини