У Малині оголосили День жалоби за загиблими земляками

19 серпня офіційно стало траурним днем

Сьогодні стало відомо, що на фронті загинули одразу п’ятеро військових з нашої громади. У зв’язку з цим завтрашній день, 19 серпня, оголосили Днем жалоби на території Малинської громади.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні мера Олександра Ситайла, підписаного сьогодні, 18 серпня.

«На знак скорботи за загиблими просимо приспустити Державний Прапор України на будинках i спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ i організацій громади», — йдеться дослівно у розпорядженні.

У цей день на території громади заборонено проведення розважально-концертних заходів, звучання розважальної музики у громадських місцях та громадському транспорті.

Нагадаємо, що пішли із життя 46-річний уроджень Луків Микола Хиля, 47-річний мешканець Гранітного Олег Трохименко, 50-річний малинець Валерій Малихін, який служив під Бахмутом. Загинули також 52-річний житель Олександр Нікітін з Українки та 36-річний Євгеній Анастасенко з Різні.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини