«Кількість викликів на номер «104» сягає 40 на добу», – Житомиргаз

Аварійно-диспетчерська служба АТ «Житомиргаз» працює 24 год на добу, без перерв та вихідних та виїжджає на виклики за телефонними зверненнями, які надходять на номер «104»

У середньому аварійно-диспетчерська служба за добу опрацьовує 30-35 викликів. Найпоширеніша причина викликів – запах «газу» поблизу фасадів приміщень багатоквартирних та приватних будинків, характерний запах у помешканнях та квартирах.

«Найчастіше виклики від споживачів надходять зі скаргами на запах газу у помешканні або поруч із будинком. Така проблема виникає через відсутність технічного обслуговування мереж», – коментує ситуацію  начальник аварійно-диспетчерської служби Олег Мирончук.

За стан газових мереж всередині житлових будинків  та нежитлових приміщень до точки розмежування відповідає власник таких будівель або балансоутримувач. У багатоквартирних будинках – ОСББ або управитель.

За безпечну експлуатацію мереж у квартирі відповідає споживач. До того ж чинний закон «Про житлово-комунальні послуги» передбачає, що технічне обслуговування та ремонт газових мереж в будинку робиться коштом співвласників (ст. 14, п. 3).

Оскільки вартість даних робіт більше не передбачена у тарифі газорозподільних компаній.

Також балансоутримувачі можуть самотужки обрати підрядника, який буде регулярно дбати про стан газових мереж будинку. Вільний вибір постачальника послуги прописано в Кодексі газорозподільних систем.

Розділом 5 пунктом 3 передбачено, що власники укладають договори про технічне обслуговування з суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт.

Всього за 7 місяців цього року АДС опрацювала майже дванадцять з половиною тисяч  викликів. Найчастіше на номер «104» надходять виклики від споживачів обласного центру та передмістя.

Читайте також – Безпека та стабільність доставки енергоресурсу: у «Житомиргазі» розповіли про підготовку до зими

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини