Мама нардепа Пушкаренка купила «скромну» квартиру на Печерську: офіційна зарплата — 8 тис. грн

Квадратні метри в новому ЖК вартують орієнтовно 5 млн грн


Поки в країні війна, реєстри закриті від сторонніх очей, є речі, які залишаються незмінними, – як от нові дорогі активи у родичів парламентарів. Схоже, не бідує і  сім’я народного депутата Арсенія Пушкаренка, який є керівником Житомирської обласної організації «Слуги народу».

Нещодавно журналістам-розслідувачам Bihus.Info стало відомо, що мати нардепа придбала нерухомість в елітному районі Києва.

У сюжеті нагадують, що Пушкаренко є другом і союзником Олександра Трухіна, який торік прославився скандальною ДТП.

«Мама Пушкаренка купила собі квартиру у Києві, буквально нещодавно. Це Печерськ, новий ЖК. Квартирка, хоч і невелика – однокімнатна на 40 кв.м, але й така за орієнтовними цінами, з ремонтом, потягне на 5 млн грн», – йдеться у сюжеті.

Фрагмент сюжету Bihus.Info

До речі, свого часу матір Пушкаренка була офіційною помічницею – із доволі скромною зарплатнею – його колеги по фракції, Оксани Дмитрієвої.

Так, наприклад, з 2020-го по середину 2021-го вона отримувала по 8500 грн. На житло за 5 млн з такою зарплатою їй би довелося накопичувати років так 50…

Зазначимо, що у листопаді минулого року «слуга» Пушкаренко також прикупив собі нову Toyota Land Cruiser. Тоді нардеп виправдовувався, що купив автівку в кредит, а покупку не задекларував, бо нібито в той момент через рішення Конституційного суду не працював сайт декларацій…

Читайте також – Тетяна Грищенко торік отримала 230 тис. грн компенсації за оренду житла в Києві

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини