Разом працюємо — разом відпочиваємо: соціальний проєкт для працівників «Папір-Малу»

Цими вихідними співробітники родини DK «GROUP» вчергове мандрували «Маршрутами рідного краю», завдяки реалізації соціального проєкту для працівників групи компаній

Маршрут туру вихідного дня для працівників фабрики «Папір-Мал» проліг через «Кам’яне село» – геологічний заповідник. Тут на території 15 гектарів утворились природні химери з каміння, багато з яких нагадують сільські будинки.

Намилувавшись красою та набравшись сил і енергії від тамтешніх локацій, малинці помандрували релаксувати на мальовниче узбережжя так званих «житомирських Мальдів», що утворив Дружбівський кар’єр.

У той же день, працівники черкаських компаній подорожували місцями, де зароджувалося козацтво і гартувався національний дух.

Їхня мандрівка розпочалася з гетьманської столиці міста Чигирин. Звідти мандрівники вирушили до селища Суботів, де розташований сімейний маєток гетьмана Богдана Хмельницького та Іллінська церква, яку кожен з нас бачив на зворотному боці купюри у 5 гривень. Завершили подорож візитом у «місце духовної сили» – Холодний Яр, де росте славнозвісний дуб Максима Залізняка. 

Тури вихідного дня для колективу Корпорації вже стали традиційними та будуть продовжені й надалі. Адже керівництво впевнене – соціальний захист й підтримка працівників – основа міцності не тільки підприємства, але й країни в цілому. Адже спільний відпочинок неабияк об’єднує колектив і дозволяє вивчати родзинки краю, дізнаватись історію рідної України.

Читайте також — Рятують життя в тилу: папірмалівці разом з колегами в інших містах організували корпоративну донацію

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини