Із серпня скласти іспит на водійське посвідчення можна лише у Коростені та Житомирі

Такі зміни пов’язані з впровадженням так званих прозорих іспитів

Раніше скласти теоретичний та практичний іспит можна було у п’яти сервісних центрах, вони продовжують працювати — надають послуги щодо реєстрації, перереєстрації транспортного засобу, обміну водійського посвідчення.

Про це йдеться в сюжеті Житомир. info.

«У Житомирській області приймання теоретичних та практичних іспитів здійснюється лише у двох територіальних центрах – територіальний центр №1841 у Житомирі та №1843 у Коростені. З 3 серпня на території Житомирської області запроваджено пілотний проєкт щодо прозорості складання іспитів на право керування транспортним засобом.

Він полягає у тому, що було встановлено 4 камери в екзаменаційних класах для складання теоретичних іспитів, а також встановлено додаткову камеру в автомобілі, на якому здійснюється приймання практичного іспиту на транспортному засобі. Це унеможливлює вплив сторонніх осіб, а також будь-які зловживання під час приймання іспитів», – розповідає начальник територіального сервісного центру № 1841 Юрій Опанащук.

Відео Житомир. info

У житомирському сервісному центрі кажуть: зараз навантаження збільшилося вдвічі.

«Приблизно сто осіб щоденно складали іспити щодо теоретичних знань правил дорожнього руху і 85-90 осіб складали практичні іспити. Тобто у два рази збільшилося навантаження на територіальний сервісний центр №1841. Але враховуючи, що було додано штатні одиниці адміністраторів, які приймають ці іспити, то поки проблем з цим немає», – говорить начальник територіального сервісного центру № 1841 Юрій Опанащук.

У сервісному центрі розповідають, що збільшити кількість співробітників, та додати онлайн запис, аби уникнути великих черг.

«З 3 серпня, коли було запроваджено пілотний проєкт, було введено послугу – це запис онлайн на практичний іспит, так само функціонує запис онлайн на терористичний іспит.

Крім цього, збільшено пропорцію щодо онлайн запису, тобто зараз 70% наявних талонів на запис у територіальний сервісний центр віддали перевагу запису онлайн. А 30 % для осіб, які не мають можливість скористатися записом онлайн. Поступово буде збільшуватися кількість тайм-слотів, тобто вільних місць, і протягом двох тижнів особи зможуть вільно обирати час для складання іспиту», – каже начальник територіального сервісного центру № 1841.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини