Рятують життя в тилу: папірмалівці разом з колегами в інших містах організували корпоративну донацію

Минулого тижня малинські та черкаські працівники великої родини «DK GROUP» вкотре об’єднали зусилля заради наближення Перемоги. А саме – порятунку життя наших захисників

Завдяки організованій виїзній донації Житомирського обласного центру крові та роботі черкаської компанії «Біофарма Плазма», співробітники Корпорації обох міст здали кров та її компоненти для тих, хто боронить нашу країну на передовій.

 Для когось це був перший досвід, для когось вже традиційна допомога. Та головне, що ця донорська кров врятує не одне життя наших бійців й поповнить «банк» незамінних ресурсів для виготовлення життєво важливих ліків для воїнів ЗСУ.

Щобільше, всі працівники, які долучились до здачі крові, грошову компенсацію передали на потреби своїх колег, які нині боронять Україну.

Надалі у планах Корпорації – долучатися до донорської ініціативи на постійній основі та продовжувати «донатить» на ЗСУ аж до Перемоги.

Разом неодмінно переможемо!

По темі: «Папір-Мал»: 24 роки надійної роботи і соціальної відповідальності

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини