«Зайві» працівники та безпідставні угоди: управління освіти Малина звинуватили у порушеннях на майже 6 млн грн

На сімох посадовців мерії склали адмінпротоколи

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області завершили ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Управління освіти, молоді, спорту Малинської міської ради. Під час перевірки знайшли фінансових порушень на 5,6 млн грн. Оцінювали період – з липня 2019-го по березень цього року.

Про це повідомила днями пресслужба ДАСУ.

З цих 5,6 млн — 2,1 млн грн становлять втрати фінансових і матеріальних ресурсів.

«Управління освіти безпідставно уклало додаткові угоди на закупівлю електричної енергії, згідно з якими було зменшено її обсяг і збільшено ціну за 1 кВт/год. Внаслідок цього за електроенергію зайво сплачено понад 0,5 млн грн», — йдеться у тексті.

Ще 800 тисяч грн – це зайво нарахована на виплату зарплатні за невідпрацьований час та через неправильно встановлені посадові оклади.

Також аудитори виявили факти неотримання бюджетом доходів: наше Управління освіти всупереч законодавству не переказало до місцевого бюджету майже 200 тисяч грн, утриманих із заробітної плати працівників (за попередні бюджетні періоди).

Аудитслужба знайшла також «зайвих» працівників та придбання товарів, які не використовуються.

«Одним з найбільших за сумою порушень виявилось утримання понаднормативних штатних одиниць, тобто більшої кількості працівників, ніж передбачено штатними нормативами. Як результат, з місцевого бюджету витрачено понад 2,8 млн грн», — уточнюють у ДАСУ.

За порушення фінансової дисципліни на сім посадовців Малинської міськради склали адміністративні протоколи.

Зазначається, що в самому управлінні освіти погодилися із висновками та зауваженнями ДАСУ. До бюджету вже повернули 3,2 млн грн з виявлених порушень.

В Управлінні освіти, молоді та спорту в Малині на Житомирщині погодилися з висновками ревізії. Управління освіти вже відшкодувало коштів на суму 3,2 млн гривень.

Читайте також — Битва за контракт або чим Малинська міськрада здивувала антикорупційних експертів 

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини