Епіцентр відкрив сучасний Центр видачі замовлень у Малині

Мережа торговельних центрів Епіцентр відкрила у Малині інноваційний Центр видачі замовлень з інтернет-магазину epicentrk.ua

Новий автоматизований ЦВЗ компанії розпочав роботу 29 жовтня 2022 року на вул. Грушевського, 47, і працює щоденно з 9:00 до 19:00. Таким чином покупці інтернет-магазину epicentrk.ua можуть замовити безкоштовну доставку до Центру видачі замовлень у Малині та забрати її самостійно у зручний для себе час.

Загальна площа Центру видачі замовлень у Малині складає понад 64 кв. м.  Сучасний дизайн ЦВЗ доповнює зручна та зрозуміла навігація на підлозі та стінах, яка дозволяє відвідувачам якнайшвидше орієнтуватися в просторі та забирати свої покупки.

Крім зони видачі замовлень, у ЦВЗ розміщена комфортна зона очікування, зона повернення і зона перевірки товару, в тому числі електроприладів та ламп.

Для клієнтів Центру видачі також доступна простора примірочна. А деякі товари повсякденного вжитку можна придбати безпосередньо зі стелажів, розміщених у ЦВЗ. 

Деякі товари на стелажах можна придбати одразу

Зазначимо, що Епіцентр продовжує розширення мережі Центрів видачі замовлень в регіонах країни, щоб стати ближче до покупця та надати можливість всім українцям скористатися перевагами зручного та безпечного шопінгу в онлайн-магазині epicentrk.ua.

Зараз мережа ЦВЗ компанії налічує вже близько 140 Центрів видачі замовлень по всій Україні.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини