З 15 березня на Житомирщині діятимуть 6 окружних прокуратур

Малинський відділ увійде до структури Коростенської окружної прокуратури.

Про це інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021, Бердичівська, Житомирська, Коростенська, Коростишівська та Новоград-Волинська місцеві прокуратури припинили свою діяльність шляхом реорганізації.

Разом з тим створено такі окружні прокуратури: Бердичівську, Житомирську, Коростенську, Коростишівську, Новоград-Волинську та Чуднівську окружні прокуратури.

Днем початку роботи окружних прокуратур визначено 15 березня 2021 року.

При створенні окружних прокуратур ураховано зміни, передбачені адміністративно-територіальною реформою. Зокрема, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у Житомирській області, утворено Бердичівський, Житомирський, Коростенський та Новоград-Волинський райони.

Територія юрисдикції Бердичівської, Коростенської та Новоград-Волинської окружних прокуратур входитиме виключно до Бердичівського, Коростенського та Новоград-Волинського районів відповідно. Разом з тим, на території Житомирського району функціонуватиме три окружні прокуратури: Житомирська, Коростишівська та Чуднівська.

З метою удосконалення діяльності в Коростенській окружній прокуратурі утворено Малинський, Овруцький та Олевський відділи, а в Коростишівській окружній прокуратурі – Попільнянський, Радомишльський та Хорошівський.

Інфографіка

Перелік новостворених прокуратур та відповідні територіальні громади, на які розповсюджується юрисдикція місцевих прокуратур:

Бердичівська окружна прокуратура

З адміністративним центром у місті Бердичів, за адресою вул. Вінницька, 23 у складі територій Андрушівської міської, Бердичівської міської, Вчорайшенської сільської, Гришковецької селищної, Краснопільської сільської, Райгородоцької сільської, Ружинської селищної, Семенівської сільської, Червоненської селищної, Швайківської сільської територіальних громад.

Житомирська окружна прокуратура

Адміністративний центр у місті Житомирі, за адресою вул. Леха Качинського, 2 у складі територій Березівської сільської, Глибочицької сільської, Житомирської міської, Новогуйвинської селищної, Оліївської сільської, Станишівської сільської, Тетерівської сільської територіальних громад.

Коростишівська окружна прокуратура

Адміністративний центр у місті Коростишеві, за адресою вул. Шевченка, 5 у складі територій Андрушківської сільської, Брусилівської селищної, Високівської сільської, Вишевицької сільської, Волицької сільської, Городоцької селищної, Квітневої сільської, Корнинської селищної, Коростишівської міської, Новоборівської селищної, Попільнянської селищної, Потіївської сільської, Радомишльської міської, Старосілецької сільської, Харитонівської сільської, Хорошівської селищної, Черняхівської селищної територіальних громад.

У структурі Коростишівської окружної прокуратури утворено такі відділи:

Попільнянський (Андрушківська сільська, Квітнева сільська, Корнинська селищна та Попільнянська селищна територіальні громади);

Радомишльський (Брусилівська селищна, Вишевицька сільська, Городоцька селищна, Потіївська сільська та Радомишльська міська територіальні громади);

Хорошівський (Високівська сільська, Новоборівська селищна, Хорошівська селищна та Черняхівська селищна територіальні громади).

Чуднівська окружна прокуратура

Адміністративний центр у місті Чуднові за адресою Героїв Майдану, 122 у складі територій Вільшанської сільської, Курненської сільської, Любарської селищної, Миропільської селищної, Пулинської селищної, Романівської селищної, Чуднівської міської територіальних громад.

Коростенська окружна прокуратура

Адміністративний центр у місті Коростені, за адресою вул. Красіна,10 у складі територій Білокоровицької сільської, Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Коростенської міської, Лугинської селищної, Малинської міської, Народицької селищної, Овруцької міської, Олевської міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад.

У структурі Коростенської окружної прокуратури утворено такі відділи:

Малинський відділ (Чоповицька селищна та Малинська міська територіальні громади);

Овруцький (Гладковицька сільська, Народицька селищна, Овруцька міська та Словечанська сільська територіальні громади);

Олевський (Білокоровицька сільська та Олевська міська територіальні громади).

Новоград-Волинська окружна прокуратура

(адміністративний центр у місті Новоград-Волинському, за адресою вул Косачів, 6-а) у складі територій Баранівської міської, Барашівської сільської, Брониківської сільської, Городницької селищної, Довбиської селищної, Дубрівської сільської, Ємільчинської селищної, Новоград-Волинської міської, Піщівської сільської, Стриївської сільської, Чижівської сільської, Ярунської сільської територіальних громад.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини