У Вишевичах учні виростили 6.5 тисяч тюльпанів: вивчають підприємництво та долучаються до благодійності

Від продажу кожного тюльпана одна гривня піде на лікування п’ятирічної Вероніки, яка живе у  Малині та потребує термінової операції.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу СК1.

«Проект називається «Шкільний сад» у якому ми приймаємо участь. Мета його основна не навчити дітей агробізнесу, основна мета навчити дітей мислити масштабно, бачити можливості, там де інші їх не бачать, ну, і звичайно, щоб вони розуміли, якщо вони стануть підприємцями, що обов’язковою складовою бізнесу має бути соціальна складова» — розповів директор Вишевицького ліцею Володимир Мартинюк.

10-класниця Юлія вже точно знає, що буде підприємцем, у майбутньому планує відкрити власну пекарню.

Директор ліцею вважає благодійність невід’ємною складовою підприємництва. Цього разу від продажу кожного тюльпана одна гривня буде зарахована на лікування п’ятирічної Вероніки, яка живе у місті Малині та потребує термінової операції.

П’ятирічна Вероніка потребує вартісного лікування

А поки квіти ще не продали, учні разом з директором привітали малечу та її маму зі святом весни.

Окрім тюльпанів ліцеїсти вирощують редьку та цибулю, у планах ліцею запровадити гідропоніку та вирощувати рослини без ґрунту на поживних розчинах.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини