Урядники Малинської міської ради зустрілися з колегами у Коростені

15 січня, у п’ятницю, делегація з новообраних керівників Малинської міської територіальної громади навідалася до колег з Коростеня.

Про це Коростенський міський голова Володимир Москаленко повідомив на особистій сторінці у фесбуці.

«Продовжуємо ефективну практику співпраці з містами-сусідами. Сьогодні познайомився з новообраним головою м. Малина Олександром Ситайлом, секретарем міської ради Василем Майстренком та керуючою справами виконкому Іриною Копило», − написав він.

Інформацію з посиланням на джерело перепостили й на офіційній сторінці Малинської міської ради.

З допису дізнаємося, що візит мав не лише характер ввічливості. Новообраних чиновників також цікавив досвід організації роботи виконавчого органу та міської ради, розподіл обов`язків між заступниками міського голови, керівниками відділів та управлінь, сільськими старостами.

Предметом активного обговорення також стали відмінності і виявлені проблеми обох районів, процес утворення сторостинських округів та інтеграція новоприєднаних громад у міську територіальну громаду, шляхи реалізації їх життєдіяльності через перспективи розвитку промислової сфери.

Не оминули увагою чиновники й соціальну сферу, а саме − субсидіювання та надання пільг населенню. А також поділилися досвідом впровадження інформатизації комунальних платежів серед споживачів.

Вочевидь, що взаємопідтримка й системна співпраця у період становлення нового територіального устрою та реорганізації в єдину територіальну громаду, вважають чиновники, вбереже їх від необачних дій і помилок, які можуть зашкодити як громаді, так і окремим її членам.

Сподіваємося, так воно й буде.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини