У Малинську міськраду треба викликати екстрасенсів: терміново

Першого заступника, якого немає ні фізично, ні документально, призначили головою комісії

Учора, 18 січня, у Малинській міськраді засідав виконком. Традиційно ми ознайомилися із прийнятими рішеннями. Аж раптом — знову привиди. Ну що ж таке! Продюсери СТБ десь даремно просиджують зарплату.

А річ ось у чому. Проголосували члени виконавчого комітету, значить, за рішення, яким затвердили положення і склад комісії, що має розглядати звернення мешканців.

Не будемо зупинятися на суті самого рішення – про це окремо напишемо. Нас цікавить інше – перелік осіб, які входять у її склад.

І так. Очолює комісію – перший заступник міського голови…. І тут ми б мали назвати прізвище та ім’я, але — не назвемо. Чому? Та тому що його немає. Попри це, його посаду вписують у табличку, за це голосують, а пізніше – у такому убогому вигляді – публікують на сайті. Містика, панове, – не інакше.

А якщо серйозно, то, здається, у нашому місті неустанно пробивають нове дно. Те, що у Малині вже давно немає першого зама – не є секретом. Як і те, що до офіційного звільнення, цей перший зам призначався відповідальним за важливі напрямки роботи, але при цьому Сергій Фурник не був фізично на місці.

Цього разу пішли ще далі – тепер затверджують нові рішення, якими призначають неіснуючого першого заступника головою комісії.

Скриншот з рішення

Рішення має бути затверджене Олександром Ситайлом, додаток зі складом комісії — керуючим справами Ігором Малегусом.

Дуже зручна «афера», до слова: рішення ухвалили – ухвалили, а потім раптом що можна завжди все звалити на цього поганця – першого зама. І байдуже, що це фантом…

Слухайте, може, це вже не тільки «Битву екстрасенсів» викликати, а й заразом «Аферистів в сітях»?

P.S. І не думайте, що описалися… Це свідоме свавілля.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини