Малинські депутати при сутінках прийняли бюджет-2022

Під вечір обранці підтримали головний фінансовий документ для громади на наступний рік

Сьогодні, 23 грудня, міських депутатів зібрали в адмінприміщенні мерії, щоб провести головну сесію року – бюджетну. Чергове засідання розпочалося пополудні, о 16:30.

З найголовнішого – проголосували за бюджет громади на наступний рік. Підтримали важливе рішення пакетом – разом із низкою інших питань з порядку денного.

Свої «за» віддали 25 депутатів. Ще 10 не прийшли на сесію. Детальніше із протоколом голосуванням можна ознайомитися за посиланням. Окрім цього, розглядали питання про ревізію збанкрутілого «Малин Енергоінвесту» – ця тема зараз на слуху у місті й околицях…

Зазначимо, що вже традиційно на сайті мерії забули (чи не забули) опублікували розпорядження міського голови про скликання сесії. Водночас у самій новині посилаються на таке розпорядження під таємничим номером 291, якого немає на сайті.

Детальніше про бюджет та інші питання сьогоднішньої сесії читайте у наступних публікаціях MALYN.MEDIA.

 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини