26 квітня депутати Малинської міськради зберуться на чергову сесію

У переліку на розгляд — 40 питань

Вже цього тижня, у п’ятницю, 26 квітня, депутати Малинської міської ради зберуться на чергову сесію. Відповідне розпорядження міський голова Олександр Ситайло 17 квітня.

«Відповідно до ст.46 та ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Малинської міської ради восьмого скликання:  скликати чергову сесію міської ради восьмого скликання 26 квітня 2024 року о 14.00 годині у великій залі адмінприміщення», — йдеться дослівно у тексті розпорядження мера.

У переліку — 40 питань, але список може розширитися вже безпосередньо під час засідання.

Зокрема, питання бюджету, комунальної власності, земельні питання та організаційні. Половину займають саме питання, які стосуються земельних відносин.

У переліку питань комунальної власності: Про прийняття у комунальну власність та передачу на баланс бюветів; Про прийняття до комунальної власності Малинської міської територіальної громади Меморіалу загиблим воїнам; Про прийняття до комунальної власності територіальної громади каналізаційних  мереж та ін.

Серед організаційних питань — питання про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради на 2024 рік; про затвердження Стратегії розвитку Малинської міської територіальної громади до 2027 року; Про затвердження Програми трансформації мережі закладів освіти у Малинській міській територіальній громаді на 2024 – 2027 роки й так далі.

Детальний перелік питань — ТУТ

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини