Секретар Малинської міської ради показав свої доходи за минулий рік

У 2023-ому зарплата секретаря склала майже 650 тис. грн

Василь Майстренко, який обіймає посаду секретаря Малинської міської ради, подав свою декларацію про доходи. Нагадаємо, що до кінця березня українських посадовців зобов’язали заповнити свої декларації за минулий рік.

Так, у 2023-ому Майстренко отримав у мерії 644 тис. грн — це приблизно по 53 тис. грн на місяць. Для порівняння, за 12 місяців 22-го він заробив майже 664 тисячі грн. 

Його дружина декларує 10 тис. грн допомоги по догляду за дитиною. Також подружжя зберігає 100 тис. грн готівкою.

По всіх інших пунктах декларації, у порівнянні з іншими роками, — без змін. Так, Василь Майстренко разом з дружиною з 2019 року володіють будинком у Малині. Придбали за 412 тис. грн. Цього ж року подружжя також купило земельну ділянку у межах міста.  Окрім цього, секретар мерії згадує квартиру у місті, яку купив у 2012-ому (ціна невідома). З 2014 року дружині належить ще одне помешкання у Малині.

У 2021-ому Майстренко став власником автомобіля CHRYSLER 200 2015 року випуску. Офіційна вартість «коліс» всього 79 тис. грн. Хоча по факту ціна такого авто, як бачимо, стартує від 10 тис. доларів й вище.

Нагадаємо, що Василя Майстренка обрали на цю посаду у листопаді 2020-го.

Раніше ми вже аналізували торішні доходи міського голови Малина Олександра Ситайла. До речі, його зарплатня серед мерів Житомирщини виявилася найвищою. Писали також про декларації заступників — Віталія Лукашенка, Павла Іваненка та Віктора Гвоздецького.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини