«Черговий фейк»: Житомирський обласний ТЦК спростував відео, де їхній співробітник нібито закопує ухилянта  

Кажуть, що це зрежисований ролик

В черговий раз ворожі пропагандисти намагаються залякати українців та дискредитувати роботу Житомирського обласного ТЦК та СП, поширюючи в мережі фейкове відео. Цього разу вони стверджують, що на ньому співробітник ТЦК закопує ухилянта. Проте у ТЦК відреагували та все заперечили.

Про це повідомила служба зв’язків з громадськістю Житомирського обласного ТЦК та СП.

«Ворожі TG-канали поширюють відеозапис, на якому нібито співробітник житомирського ТЦК та СП «закопує» ухилянта. За словами ru-пропагандистів, таким чином працівники військкомату намагаються залякати чоловіче населення, яке «відмовляється йти на фронт».

Насправді поширюване TG-каналами відео є черговим фейком російської пропаганди, яка за допомогою таких зрежисованих роликів намагається залякати чоловіче населення України і дискредитувати співробітників ТЦК та СП», —  йдеться у повідомленні.

Житомирський ТЦК закликає громадян не вірити фейкам та отримувати інформацію лише з офіційних джерел.

5 квітня Житомирський ТЦК та СП вже спростовував фейк про відмову у виплаті за загиблого на фронті. Цього разу роспропаганда поширює чергову вигадку: нібито жінка на відео скаржиться на відмову у виплаті, але насправді вона ніколи не зверталася до ТЦК з таким питанням.

По темі: Пропагандистські канали поширюють фейк про «мертве село»: використали фото з Малина

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини