Суд поставив крапку: Малин сплатить борг Укрзалізниці

Близько 700 тис. грн. І це лише за 2020 рік…


Північно-західний апеляційний господарський суд нещодавно прийняв Постанову, якою скасував рішення Господарського суду Житомирської області та задовольнив позов Укрзалізниці про стягнення боргу.

Так, у Постанові йдеться:

Стягнути з Управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради на користь Акціонерного товариства “Українська залізниця” в особі Регіональної філії “Південно-Західна залізниця” АТ “Українська залізниця”:

664 877 грн 97 коп. витрат, які понесла залізниця на перевезення пільгових категорій пасажирів за період з 01.01.2020 по 31.12.2020;

9 973,17 грн судового збору.

Стягнути з Управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради на користь Акціонерного товариства “Українська залізниця” в особі Регіональної філії “Південно-Західна залізниця” АТ “Українська залізниця” 14 959,76 грн витрат по сплаті судового збору за подання апеляційної скарги.

Раніше Господарський суд Житомирської області визнав позовні вимоги залізничників необґрунтованими та відмовив у їх задоволенні. Але, як бачимо, УЗ довела своє в апеляційному суді.

Нагадаємо, що не завершено розгляд справи про борги 2019 року. У тій справі з міста вимагають близько 1 млн 200 тис. грн. Там сторони заплуталися в юрисдикціях і справу повернено в Господарський суд Житомирської області.

Читайте також — 10 гривень: у Малині хочуть встановити нову ціну за проїзд

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини