Укрзалізниця хоче через суд зобов’язати Малинську мерію виплатити 1,2 млн грн боргу

У 2019 році міськрада заборгувала залізниці компенсацію витрат за перевезення пільговиків в електричках

У матеріалах справи йдеться про те, що з Управління праці та соцзахисту Малинської мерії хочуть стягнути майже 1 мільйон 207 тисяч гривень, які свого часу не виплатили залізничникам за перевезення пільговиків у приміських поїздах. Також залізниця вимагає визнати бездіяльною роботу Управління соцзахисту.

Про це йдеться у відповідній ухвалі.

Зазначається, що у 2019 році Малинська міська рада взагалі не передбачила коштів у місцевому бюджеті на компенсацію пільгового проїзду залізниці. І у такий спосіб проігнорувала постанову Кабміну. Цей борг накопичився ще під час минулої каденції, коли містом керував Олексій Шостак.

Улітку цього року Окружний суд Києва відмовив позивачу у задоволенні вимог. Втім залізниця подала на апеляцію і 12 листопада Шостий апеляційний суд Києва скасував рішення від 6 липня. І своє рішення пояснив наступним:

«Оскільки спір у цій справі не є публічно-правовим та не належить до юрисдикції адміністративних судів. Також, вказаною постановою роз’яснено, що заявлений позов підлягає розгляду за правилами господарського судочинства».

Після цього 25 листопада залізниця звернулася до суду з позовом перенаправити справу у господарський суд за адресою відповідача. І вже 3 грудня суд виніс ухвалу про передачу справи у Житомирський господарський суд.

Якщо коротко, то сторони заплутались у юрисдикціях і нарешті передали справу у відповідний орган. Справа буде розглядатися далі.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини