Малин — Теруель: навчальний візит до муніципалітетів Іспанії

Метою візиту став обмін досвідом між українськими та іспанськими муніципалітетами

13-18 листопада 2023 року делегація Асоціації міст України відвідала іспанські муніципалітети–партнери з навчальним візитом.

Про це повідомила Асоціація міст України.

До складу делегації Асоціації міст України ввійшли, серед інших, Олександр Ситайло, Малинський міський голова, та Юлія Ситайло, радниця Малинського міського голови.

Метою візиту став обмін досвідом між українськими та іспанськими муніципалітетами за напрямами: комунальна інфраструктура, водопостачання та водовідведення, закупівля комунальної техніки, залучення інвестицій, поводження з твердими побутовими відходами.

Олександр Ситайло та Юлія Ситайло відвідали Теруель, де зустрілись з мером міста Еммою Буй та іншими представниками муніципалітету, обговоривши  досвід та плани співпраці.

Представники Малинської громади відвідали місцеву компанію Térvalis, що поєднує диверсифікацію зі стійкістю та відданістю суспільству, ознайомились з роботою Торгово-промислової палати. Голови громад спільно побували на виставці «НаноКосмос», що є прикладом публічно-приватного партнерства, а також в аеропорту Теруелю, який є еталоном в аерокосмічній галузі, найбільший в Європі майданчик для техобслуговування і випробовування літаків, науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, льотної школи тощо.

Олександр Ситайло подякував Асоціації міст України, Іспанській федерації муніципалітетів та провінцій, Раді європейських муніципалітетів та регіонів за надану можливість презентувати проєкт індустріального парку  «Малин Захід» та Малинську територіальну громаду.

«Майбутня Перемога України та майбутнє нашої громади безпосередньо залежить і від економічного розвитку. І це є пріоритетом для нас. Створення нових підприємств і робочих місць сприятиме розвитку нашої громади. Впевнений, що партнерство між муніципалітетами Малина та Теруеля допоможе у створенні спільних  проєктів з місцевого економічного розвитку, які позитивно вплинуть на обидві громади», – наголосив Малинський міський голова.

Емма Буй запропонувала Малинській громаді технічну, соціальну та бізнесову співпрацю:

«Місто Теруель було відбудоване після війни, яка спричинила хаос. Війну можна подолати та досягти добробуту, як це зробив Теруель після війни, ставши процвітаючим містом, де створюють нові робочі місця».

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини