Керівництву Житомирської облради пропонують скасувати премії

Депутати голосуватимуть за зменшення виплат Олегові Дзюбенку, який зараз фактично очолює раду, та заступнику голови — Володимиру Ширмі

На розгляд чергової сесії Житомирської обласної ради винесуть питання про зміни умов оплати праці голови та заступників голови облради – скасовують пункти щодо преміювання.

Про це йдеться у проєкті рішення, підготовленому до розгляду.

Зазначимо, що пропонують зменшити виплати Олегу Дзюбенкові, який обіймає посаду першого заступника голови Житомирської облради, але через відсутність керівника, фактично очолює раду. А також — заступникові голови Володимиру Ширмі.

Зокрема, планують виключити кілька пунктів з ухваленого рішення від 27 листопада 2020 року.

— Здійснювати щомісяця преміювання голови Житомирської обласної ради, у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років, особливий характер роботи тощо…

— Преміювання до Дня Конституції України, Дня Незалежності України та Дня місцевого самоврядування здійснювати у розмірі посадового окладу.

Якщо депутатський корпус підтримає зміни, то коригування вже врахують під час виплат за червень.

Зауважимо, як пишуть журналісти Житомир.інфо, крім премії, керівники Житомирської облради отримують також надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

Також можуть надавати матеріальну допомогу для вирішення так званих соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Окрім цього, Олег Дзюбенко і Володимир Ширма мають ще доплату за науковий ступінь кандидата економічних наук у розмірі 5% посадового окладу.

Як писало раніше MALYN.MEDIA, 13 травня перший заступник голови Житомирської облради та депутат від Малинського округу Олег Дзюбенко взяв участь у нараді щодо забезпечення планових показників із поставки мобілізаційних ресурсів. Нагадаємо, що до цього він служив в обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки й долучався лише на сесії. Але повернувся до роботи у раді.

Вкінці 2020-го депутат від нашого округу Олег Дзюбенко («Наш край») став першим заступником голови Житомирської обласної ради. 

У квітні 2022-го він добровільно мобілізувався і служив у Житомирському ТЦК і СП. Тоді разом з Дзюбенком потрапив у військо і голова Житомирської облради Володимир Федоренко (він продовжує служити й востаннє його представляли у ЗМІ як заступника командира військової частини А4089).

Оскільки Федоренко досі у війську, Дзюбенко за його відсутності як перший заступник — згідно ЗУ «Про місцеве самоврядування») — автоматично виконує обов’язки голови ради.

До слова, загалом на розгляд депутатів Житомирської облради на найближчу сесію винесуть понад 60 питань.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини