Олег Дзюбенко взяв участь у нараді щодо мобілізації: як очільник Житомирської облради

У 2022-ому Дзюбенко разом з головою облради мобілізувалися на військову службу. Зараз він повернувся у цивільне життя і як перший зам — за відсутності керівника — фактично очолює раду

13 травня перший заступник голови Житомирської облради та депутат від Малинського округу Олег Дзюбенко взяв участь у нараді щодо забезпечення планових показників із поставки мобілізаційних ресурсів (військовозобовʼязаних та техніки). Нагадаємо, що до цього він служив в обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки й долучався лише на сесії. Але, як бачимо, повернувся до роботи у раді.

Очолив захід щодо мобілізації голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Про це повідомляє пресслужба облради.

Під час зустрічі обговорили виконання плану мобілізації ЗСУ за квітень 2024 року та плани на травень; розшук та затримання військовозобов’язаних, які не з’явилися за повістками, а також — роботу військово-лікарських комісій.

По цих питаннях доповідали заступник начальника Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – начальник сектору мобілізаційно-оборонної роботи Сергій Канюка; начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Олег Трачук виступив із доповіддю щодо розшуку, адміністративного затримання та доставку військовозобов’язаних, які вчасно не прибули за отриманими повістками.

Про організацію роботи військово-лікарських комісій (ВЛК) на нараді доповіла в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА Вікторія Бабченко, повідомляє пресслужба.

Олег Дзюбенко і Віталій Бунечко (фото: облрада)

Начальник ОВА Віталій Бунечко підкреслив, що фортифікаційні роботи та мобілізація є двома ключовими складовими посилення обороноздатності України та необхідними умовами для звільнення окупованих міст та сіл.

«Маємо розуміти, що більшість хлопців та дівчат перебувають на лінії фронту майже безперервно та потребують відпочинку. Мобілізація дасть змогу проводити ротації та поповнювати особовий склад бойових частин і підрозділів. Кожен недосформований підрозділ – це зайві дні без ротації наших захисників. Маємо робити все необхідне для посилення нашого війська», — зазначив Віталій Бунечко.

Участь у нараді взяли також керівники населених пунктів області. Були мери Житомира, Коростеня тощо. Малин представляли міський голова Олександр Ситайло і його заступник Павло Іваненко.

Нагадаємо, що вкінці 2020-го депутат від нашого округу Олег Дзюбенко («Наш край») став першим заступником голови Житомирської обласної ради. 

У квітні 2022-го він добровільно мобілізувався і служив у Житомирському ТЦК і СП. Тоді разом з Дзюбенком потрапив у військо і голова Житомирської облради Володимир Федоренко (він продовжує служити й востаннє його представляли у ЗМІ як заступника командира військової частини А4089).

Оскільки Федоренко досі у війську, Дзюбенко за його відсутності як перший заступник — згідно ЗУ «Про місцеве самоврядування») — автоматично виконує обов’язки голови ради.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини