ФОПи, радійте — свято насувається: «Власне, а в чому проблема встановити касові апарати?..»

Депутат Малинської міської ради підказав, що проблеми нема

Місцевий депутат від «Слуги народу» Вячеслав Грищенко поділився на сторінці у фейсбуці дописом ЗЕ-нардепа  Максима Пашковського.

«Власне, а в чому проблема встановити касові апарати для ФОПів, якщо жодних податкових обмежень це не додасть? Чи є щось важливе, що ФОПи дійсно втрачають та від чого страждатимуть? Касовий апарат всього-на-всього буде фіксувати цифру фінансового обороту…», — у риторичних роздумах колишній ФОП з Вінниці, який потрапив у «ліфт можливостей».

Ще каже, що в Україні одні з найнижчих податків в Європі.

Колишній ФОП, а нині нардеп Максим Пашковський, у якого “власне, проблем нема” біля Тетяни Грищенко, праворуч від прапора

Малинська ЗЕ-нардепка Тетяна Грищенко в цей день про таку «велику радість» не відписалася.

Нагадаємо, Верховна Рада на позачерговому засіданні 17 грудня не включила законопроєкт щодо відтермінування обов’язкових касових апаратів для фізосіб-підприємців.

Про це відомо зі сторінки законопроєкту №6376 на сайті ВРУ.

Голосування щодо включення питання в порядок денний набрало лише 102 голоси замість необхідних 226.

Документом пропонувалося відтермінувати запровадження обов’язкових касових апаратів для ФОПів, які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп.

Одним з ініціаторів законопроєкту є і Андрій Пузійчук, але під час голосування він був відсутній.

Тетяна Грищенко не підтримала відтермінування обов’язкових касових апаратів для фізосіб-підприємців «ввіду отсутствія». Згаданий Пашковський також відсутній.

Що буде: з 1 січня 2022 року набирає чинності закон, відповідно до якого використання касових апаратів стане обов’язковим для всіх ФОПів, які проводять розрахункові операції. Ця норма не стосуватиметься тих ФОПів, які таких операцій не проводять.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини