Кабмін звільнив голову Коростенської РДА і призначив його на нову посаду

Юрій Тарасюк буде головою Житомирської РДА

Під час засідання, 21 липня, Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про звільнення голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка і призначення його головою Житомирської РДА.

Про це у своєму Telegram повідомляє Уряд online, пише Суспільне.

У повідомленні сказано, що Уряд підтримав проєкти розпоряджень Президента України про звільнення Юрія Тарасюка з посади голови Коростенської РДА і призначення його головою Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області.

Хто очолить Коростенську РДА наразі невідомо.

Раніше Суспільне повідомляло, що 27 червня Кабмін на своєму засіданні підтримав низку проєктів розпоряджень Президента України про звільнення голів райдержадміністрацій, серед яких також голова Житомирської військової районної адміністрації Олександр Хомич.

Перед тим РНБО визнала незадовільною роботу із забезпечення готовності обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту до їх використання за призначенням у кількох областях та районах областей, поміж яких і Житомирський район Житомирської області.

Довідково. Тарасюк Юрій Володимирович народився 1 грудня 1986 у Звягелі. Навчався у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Був на посаді голови Коростенської РДА з лютого 2021-го.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини