23 лютого — чергова сесія Малинської міськради

Депутатам вдруге запропонують проголосувати за премії керівництву міста

Вже у п’ятницю, 23 лютого, депутати Малинської міської ради зберуться на чергову сесію. Відповідне розпорядження міський голова Олександр Ситайло підписав сьогодні, 20 лютого.

«Відповідно до ст.42 та ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Малинської міської ради восьмого скликання скликати чергову сесію міської ради восьмого скликання 23 лютого 2024 року о 16:00 годині у великій залі адмінприміщення», — йдеться дослівно у розпорядженні мера.

У порядку денному — 26 питань. Зокрема, бюджетні, комунальні, земельні тощо. Детальніше у скриншотах.

Звернемо увагу: у Регламенті Малинської міської ради зазначено, що «рішення про скликання чергової сесії повідомляється депутатам не пізніше як за 10 днів до сесії». За винятком термінових випадків, але у Малині, схоже, ці «термінові випадки» ледь не на постійній основі.

Так і цього разу — про чергове засідання дізнаємося не за 10 діб, а всього за три, сьогодні.

До речі, на сесію 23 лютого знову планують винести питання про преміювання керівництва Малина. Проте самого проєкту рішення на сайті мерії досі немає, тому зорієнтуватися про які розміри премій йдеться — не можемо.

По темі: Декларація мера Олександра Ситайла: Малин — «найкращий»!

Нагадаємо, що у січні під час чергової сесії, яку вдалося зібрати лише з другої спроби, депутати відмовилися голосувати за преміювання топів і спочатку запросили звіт за 2023-ий.

Мер із трьома заступниками «відчитався» 6 лютого, проте депутати жоден зі звітів не підтримали.

Читайте також: Покроково й на пальцях: про звіт Малинського міського голови

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини