18 червня — сесія Малинської міської ради: перелік питань

У списку на розгляд — понад 30 питань

Наступного тижня, у вівторок, 18 червня, депутати Малинської міської ради зберуться на чергову сесію.

Розпорядження міський голова Олександр Ситайло підписав 7 червня.

«Відповідно до ст.42 та ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Малинської міської ради восьмого скликання, кликати чергову сесію міської ради восьмого скликання 18 червня 2024 року о 16.00 годині у великій залі адмінприміщення…» — йдеться у розпорядженні.

У переліку — 31 питання, але перелік може розширитися вже під час засідання.

На голосування винесуть питання бюджету, комунальної власності, земельні та організаційні питання. Найбільшу частину питань займають саме земельні — 16.

У переліку питань комунальної власності — про прийняття до комунальної власності Малинської міської територіальної громади водогінних мереж (на баланс КП «Енергія» передадуть водогінні мережі кількох кооперативів).

Серед організаційних — дострокове припинення повноважень старости Морозівського старостинського округу Сергія Самородова. Зазначимо, що він повідомив нашому виданню, що йде з посади через серйозні проблеми зі здоров’я.

Окрім цього, під час сесії депутати затверджуватимуть виконання фінансового плану медзакладів. Днями ми писали, що згідно зі звітом за перший квартал 2024 року, зарплата керівника КНП «Малинська міська лікарня» разюче різниться із виплатами адміністрації та персоналу.

Також внесуть зміни до переліку послуг, які надаються через ЦНАП, — дозволять актуалізувати дані військовозобов’язаного.

Детальний перелік питань до розгляну — ТУТ

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини