Малинські контрасти: за три місяці керівник Малинської лікарні заробив майже 200 тис. грн

Для порівняння 45 працівників адміністрації медзакладу разом за цей же період отримали трохи менше мільйона…

На сесію Малинської міської ради, яка за розпорядженням мера відбудеться 18 червня, винесуть проєкт рішення про затвердження фінансового звіту міської лікарні за перший квартал 2024 року.

У додатках оприлюднили розмір доходів керівництва та працівників медичного закладу. Одразу впадає в очі помітна різниця між сумами, які отримав директор лікарні Володимир Долот, та адміністрація з персоналом разом узяті.

Так, за перший квартал (тобто за січень, лютий, березень) цього року у кріслі директора Володимир Долот заробив 195,4 тис. грн (145 тисяч посадового окладу і 50 тисяч премії). Середньомісячний показник по його зарплаті складає 78 200 грн.

Водночас за цей же період увесь адміністративно-управлінський склад лікарні (а це 45 осіб) разом заробили 994 тис. грн. Середньомісячний показник по витратах на одного такого працівника склав приблизно 9200 грн, що майже у дев’ять разів менше ніж у директора.

Що стосується заробітних плат усіх інших працівників — їх у закладі 206 —  то за перший квартал їм виплати сумарно 6 млн 437 тис. грн. Середньомісячні витрати на одного працівника складали 13 000 грн, що своєю чергою у шість разів менше ніж у директора.

Загалом на заробітну плату медиках витратили 7 млн 627 тис. грн. Уточнимо, що усього в лікарні разом з директором працюють 252 працівники.

Нагадаємо, наприкінці літа минулого року стало відомо про зарплатну кризу у Малинській лікарні. Згодом тодішній керівник медзакладу Антон Гончарук, який вперше публічно озвучив проблему, написав заяву на звільнення.

А вже за два тижні стало відомо, що КНП очолить Володимир Долот. Для малинців призначення столичного посадовця у міську лікарню стало несподіванкою і викликало багато питань: зокрема, громада висловлювала у соціальних мережах, чому новий директор лікарні не продовжив кар’єру у Києві.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини