Сергій Самородов достроково йде з посади старости Морозівського округу

Йому підпорядковувалися 12 сіл

На сесію Малинської міської ради, яка відбудеться вже 18 червня, винесли рішення про дострокове припинення повноважень чинного старости Морозівського старостинського округу. Йдеться про Сергія Самородова.

Про це дізнаємося з проєкту рішення, опублікованому на сайті мерії.

«Достроково припинити повноваження старости Морозівського старостинського округу САМОРОДОВА Сергія Володимировича ____  .2024 року та звільнити його із займаної посади за власним бажанням», — йдеться дослівно у проєкті рішення.

У коментарі MALYN.MEDIA Сергій Володимирович розповів, що причиною такого рішення є серйозні проблеми зі здоров’ям. Він навіть коментував з медичного закладу.

Хто замінить його на цій посаді, поки не повідомлять.

Раніше Сергій Самородов очолював Вишівську сільську раду. Згодом прийняли закон, згідно з яким, якщо кількість населення менше ніж 500 осіб (у Вишівський нараховували 393 особи), то такі сільради передбачено розформувати. Після цього Самородова закріпили за Морозівським старостинським округом.

У Морозівський старостинський округ входять такі села: с. Вишів, с. Мар’ятин, с. Трудолюбівка, с. Косня, с.Морозівка, с.Вороб’ївщина, с.Нова Гута, с.Нова Рутвянка, с.П’ятидуб, с.Рутвянка, с.Свиридівка, с.Стара Гута.

Торік у червні достроково пішов з посади Володимир Деняченко — староста Нововороб’ївського округу. Його замінив Сергій Іванісік.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини