Втрати на фронті: на Донеччині загинули двоє воїнів з Малинщини

Один мешкав у Малині, інший — у Юрівці

28 серпня під час бойових дій обірвалося життя 41-річного Миколи Цильї. А сьогодні, 30 серпня, стало відомо про те, що загинув 51-річний Олександр Брожек.

Про втрати повідомила Малинська міська рада.

Відомо, що малинець Микола Цилья поліг у боях поблизу села Дорожнє Покровського району Донецької області. У Збройних Силах України служив трактористом транспортного відділення однієї з військових частин.

Мешканець Юрівки — Олександр Брожек загинув біля населеного пункту Селідово Донецької області. У Збройних Силах України служив водієм. Якщо рідні готові поділитися додатковою інформацією про загиблого чи надіслати світлини для публікації, просимо нам писати на сторінку ІнфоМалин у фейсбуці.

Про дату і місце його поховання буде проінформовано додатково.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Нехай згадки про втрачених Героїв завжди нагадують про їхню гідність і сміливість. Вічна слава!

Читайте також — У Малині відкрили першу «Дошку пам’яті» за загиблими Героями. ФОТО

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини