У Малині попрощалися із Євгеном Осаулком, який загинув на Донеччині. ФОТО

Він був інспектором прикордонної служби

Сьогодні, у День Героїв, 23 травня, наша громада прощалася з загиблим Євгеном Осаулком — інспектором Прикордонної Служби України. Він загинув 12 травня 2023 року внаслідок отриманих поранень під н.п. Степове Донецької області. Громада традиційно зустріла траурний кортеж на колінах.

Слова співчуття висловили міський голова Олександр Ситайло, військовий комісар Олександр Сердюк, перший заступник голови Коростенської РДА Сергій Кириченко.

«На Соборній площі зібралися військові побратими, керівництво громади, знайомі та близькі, друзі, щоб віддати останню шану Захиснику України, який віддав за нас, наших дітей і батьків, нашу Батьківщину найдорожче, що мав, — своє життя. Немає слів для втіхи рідних і близьких, немає прощення ворогам, від рук яких гинуть кращі сини і доньки нашої держави»,пишуть у Малинській міській раді.

Поховали загиблого на Алеї Героїв.

Зазначимо, що це вже друге прощання за останні два дні. Учора громада прощалася із Андрієм Лисенком, життя якого обірвалося на 44-ому році життя.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини