Житомиргаз нагадує про сплату за розподіл газу

Сплатити за послугу можна у зручний спосіб — онлайн

Плата за послуги здійснюється щомісячно, рівними платежами впродовж року. Відповідно до Кодексу газорозподільних систем за розподіл газу необхідно заплатити до 20 числа місяця, в якому клієнти отримали послугу.

У травні 89% споживачів усіх категорій вже розрахувались за доставку газу. АТ «Житомиргаз» закликає усіх абонентів розрахуватися до кінця травня!

Кошти, які споживачі природного газу Житомирщини сплачують за доставку газу, підприємство спрямовує на повноцінне функціонування всіх служб, на поточні та капітальні ремонти газорозподільної системи.

Нині, під час війни, кожен платіж важливий для енергетичної безпеки регіону, безаварійного та безперебійного розподілу газу. Тож щиро дякуємо усім споживачам, які знаходять можливість здійснювати оплату за послугу з розподілу газу вчасно, адже це вагома підтримка підприємства критичної інфраструктури.

Сплатити можна легко онлайн:

1. Особистий кабінет на сайті 104.ua http://bit.ly/cabinet104.

2. Мобільний додаток 104Mobile для Android https://bit.ly/3faDbEc.

3. Мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone https://apple.co/2CXgJl6.

4. Чат-бот «7104ua» у Viber https://chats.viber.com/7104ua.

5. Чат-бот «7104ua» у Telegram https://t.me/ua7104_bot.

6. Через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua.

Читайте також — 104.ua Маркет дарує знижку 10% на газове обладнання

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини