У Малинській громаді День жалоби за загиблим воїном

Вшановуємо Романа Степаненка — жителя села Українка

Про це повідомила Малинська міська рада.

«Сьогодні, 8 жовтня, на Соборній площі, орієнтовно о 10.30, просимо організувати живий коридор та провести в останню путь нашого загиблого земляка Романа Степаненка — жителя села Українка, військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув за свободу і незалежність нашої держави. Відспівування і церемонія прощання відбудеться у селі Українка об 11.00. Вшануймо світлу пам’ять Героя, який віддав своє життя за кожного з нас!»

У цей день, згідно з розпорядженням міського голови Олександра Ситайла, у Малинській громаді оголошено День жалоби.

«На знак шани і скорботи за загиблим земляком, жителем села Українка Романом Степаненком, просимо приспустити Державні Прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій громади».

На території громади заборонено проведення розважально-концертних заходів, звучання розважальної музики у громадських місцях та громадському транспорті.

Вічна і світла пам’ять нашому Герою!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини