Схиляємо голови у скорботі: Малин зустрів траурний кортеж із тілом загиблого земляка. ФОТО

Чоловік загинув 13-го листопада на Донеччині

У неділю, 20 листопада, у Малині прощалися з військовим, який загинув у боях за Донеччину, — Олександром Давиденком. Чоловікові було 48 років.

Він мешкав у Новій Рутвянці. Про його загибель стало відомо ще минулого тижня, загинув боєць 13-го листопада.

Захисник помер під час евакуації до лікувального закладу внаслідок тяжких порань, отриманих під час обстрілів ворога поблизу населеного пункту Миколаївка Друга Донецької області.

Учора його тіло привезли додому.  Тіло Героя зустрічали традиційним «живим» коридором: від аптеки «Нікон» до Соборної площі.

«Мітинг прощання відбувся у селі Рутвянка Малинської громади, де і знайшов свій останній спочинок наш земляк. Провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими та просто небайдужі жителі, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів.

Слова співчуття та пошани рідним і близьким загиблого також висловили міський голова Олекандр Ситайло та військовий комісар Олександр Сердюк»,пишуть у фейсбуці Малинської міської ради.

Також 20 листопада у Малинській громаді згідно з розпорядженням міського голови Олександра Ситайла оголошено Днем жалоби.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини