Малинська громада переходить до планових відключень світла

Ситуацію вдалося стабілізувати

Житомирщина, і в тому числі й Малинська громада, переходить від аварійних відключень до планових. Завдяки зусиллям енергетиків вдалося стабілізувати енергетичну систему.

Про це пише Малинська міська рада.

«Наразі відключення відбуватимуться почергово, згідно з графіком. Інколи можуть бути незначні відхилення – до 15-20 хвилин. Вони зумовленні поступовим перемиканням струму», — йдеться у повідомленні.

Закликають не вмикати відразу декілька енергомістких пристроїв та економити електроенергію. Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть час енергетикам для подальшого ремонту пошкодженого обладнання.

На сайті АТ «Житомиробленерго»  опублікували графік найближчих відключень на 20-23 листопада. Територія Малинського РЕМу у графіку — 21 і 23 листопада.

Світла не буде у період з 6:00 до 11:00, з 16:00 до 20:00.

Графіки відключення світла на 21 листопада

Графіки відключення світла на 23 листопада

У четвер, 17 листопада, по всій території Житомирщини запровадили графіки аварійних відключень. Без цього стабілізувати систему не вдалося би, пояснювали енергетики.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини