Біжу за Перемогу: у патріотичному забігу у Малині взяли участь майже 400 осіб

Наймолодшому учаснику всього 4 роки, найстаршому — 75

У суботу, 20 квітня, на стадіоні «Авангард» у Малині пройшов благодійний патріотичний забіг «Біжу за Перемогу України». Подолати дистанцію і підтримати воїнів зголосилися 380 мешканців.

Про це повідомила Малинська міська рада.

Стартував захід о 10:00. Нагадаємо, що організаторами виступали Малинська міська рада та ГО «Сокіл Малин». Від мерії долучилися міський голова Олександр Ситайло та заступник міського голови Віталій Лукашенко.

«Для дітей розробили дистанції відповідно до віку, а потім всі охочі подолали дистанцію в 1 км. Найменшому учаснику сьогоднішнього забігу було 4 роки, а найстаршому — 75. Під час заходу зібрали 7000 грн та 100 євро на придбання дронів для захисників», — розповіли у міській раді.

Святкову атмосферу створили вихованці хореографічних колективів «Біджиз» та «Каламайка» Центру дитячої та юнацької творчості, а також Пес Патрон від івент-агентства «ЛеМар».

Благодійний забіг проводиться у місті вже другий рік поспіль. Торік, також на стадіоні «Авангард», у такому ж забігу взяли участь вдвічі менше учасників.   

Загалом такі забіги часто зараз проводяться в Україні. Такі заходи є символічним вираженням підтримки з боку громадськості Збройним Силам України. Вони демонструють військовим, що їхні зусилля та жертви цінуються та підтримуються всім народом.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини