Цієї суботи у Малині відбудеться патріотичний забіг «Біжу за перемогу»

Забіг відбудеться на стадіоні «Авангард»

У суботу, 20 квітня, мешканців Малинської громади запрошують взяти участь у патріотичному забігу. Захід відбудеться на стадіоні «Авангард» ім. А.В. Деняченка у міському парку.

Про це повідомили у фейсбуці Малинської міської ради.

Початок заходу о 10:00. Організатором виступає Малинська міська рада та ГО «Сокіл Малин».

«До участі у забігу допускаються всі вікові категорії населення та надається можливість пробігти дистанцію 1 кілометр у довільному темпі.  Для дітей – окремі дистанції. Переможців буде нагороджено пам’ятними відзнаками. Важливо! Під час заходу відбуватиметься збір коштів на придбання дрону для наших Захисників», — повідомили у мерії.

Афіша заходу

Торік участь у такому забігу взяли участь близько 200 мешканців, зокрема, й керівники міста та депутати. Загалом такі забіги часто зараз проводяться в Україні. Такі заходи є символічним вираженням підтримки з боку громадськості Збройним Силам України. Вони демонструють військовим, що їхні зусилля та жертви цінуються та підтримуються всім народом.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини