Працівник Малинської паперової фабрики підняв на Говерлі прапор компанії

На День хіміка чоловік підкорив найвищу вершину Карпат і зробив фото із прапором паперової фабрики. 

На минулих вихідних прапор із надписом Малинської паперової фабрики- Вайдманн замайорів на Говерлі. Директор Центру розвитку та досліджень Юрій Шипілов розгорнув стяг, коли підкорив вершину з колегами. 

Похід на Говерлу він присвятив Дню хіміка, який відзначають в Україні в останню неділю травня. Цьогорічна дата випала якраз на 30-те число. 

Власне у цей день Юрій Шипілов разом із колегами Центру підняв прапор із надписом «Weidmann» на висоті 2061 м над рівнем моря. Каже, що подорож далась непросто, але емоції та результати точно вартували зусиль. 

«Це було не просто, але ми це зробили. З нетерпінням чекаю на нові сходження! Впевнений, що ми підкоримо не одну вершину разом», – зазначив Юрій Шипілов. 

Юрій Шипілов родом з Криму, з міста Джанкой. Раніше працював на Цюрупинському паперовому комбінаті, Перечинському  лісохімічному комбінаті, а також на Коростишівській паперовій фабриці. У 2018 році очолив Центр розвитку та досліджень фабрики у Малині. 

Раніше MALYN.MEDIA публікував інтерв’ю із уродженкою Макалевич, випускницею Іршанської школи Наталією Макалевич, яка обійшла всі Карпати, самостійно їздила в Ісландію, бачила світанки Таджикистану, літала в спекотну Аргентину і мокла під дощем у найсухішій пустелі землі. 

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини