У Радомишлі бухгалтерка дитсадків привласнила 320 тис. грн

Чиновниці присудили три роки ув’язнення. Вирок суду не набув законної сили та може бути оскаржений.

Про справу повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Вироком Радомишльського районного суду від 03.06.2021особу визнано винною у скоєнні злочинів за ч. 2, 3 ст. 191 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати адміністративно-господарські посади, пов’язані зі зберіганням та обліком грошових коштів та матеріальних цінностей строком на 3 роки. Також вироком суду задоволено позов прокурора в інтересах Радомишльської міської ради про стягнення із засудженої завданих бюджету збитків на загальну суму 320 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

За даними судового розгляду, чиновниця, працюючи на посаді бухгалтерки у двох дитсадках міста Радомишля та нараховуючи зарплату працівникам цих комунальних установ, податки з доходів фізичних осіб перераховувала на власні банківські картки. Відтак протягом 2019 року обвинувачена заволоділа бюджетними коштами на суму 320 тис. грн.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини