Залізничний міст через річку Ірпінь повністю відновили

Цю переправу поблизу Ірпеня було зруйновано 21 березня 2022-го

Укрзалізниця завершила капітальний ремонт залізничного мосту через річку Ірпінь, що на Київщині.

Про це повідомив член правління компанії Роман Черніцький.

«Рух поїздів через міст відкрито двома коліями, це дозволить найближчим часом збільшити кількість пасажирських поїздів у напрямку Коростеня та міст — сателітів Києва», — йдеться в повідомленні.

Міст через річку Ірпінь одразу після того, як його підірвали (березень, 2022 р.)

Черніцький зазначив, що спочатку впродовж місяця після деокупації міст через річку Ірпінь було відновлено за тимчасовою схемою. Це дозволило вже на початку травня минулого року запустити поїзди до Ірпеня, Бучі, Бородянки та інших населених пунктів.

У липні 2022 року було розпочато роботи з капітального відновлення залізничного мосту. Вже у листопаді відновили рух поїздів непарною колією мосту, а наприкінці березня 2023 року — завершили всі роботи з відновлення мосту та відкрили рух парною колією.

До слова, лінії Київ – Ковель рівно 120 років. На її пам’яті три випадки підривання мосту. У часи Жовтневого перевороту, потім під час Другої світової й ось, вже в часи сучасної війни, – російсько-української.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини