Безглуздя по-малинськи: «Ой зелене жито, зелене…»

Шалений потік інформації може перетворити нас знову на мавп

Якщо хтось гордо підняв голову для заперечення, то відразу додам: до «нас» я прираховую й себе. Все менше часу, щоб читати й думати — думскролінг всмоктує, як гранкар’єр воду.

Вчора стулив колаж недолугих речей, але зрозумів, що для багатьох це не колаж, а — ребус. А потік інформації не дає можливості розгадувати ребуси — треба прокручувати стрічку…

Ось це зображення. Спробую пояснити.

Фрагменти житія

ПРО ПРАПОР ЄС ПІД ПРАПОРОМ УКРАЇНИ

Правила або є, або їх нема. Якщо ми щиро хочемо в Євросоюз, і саме так вирішили продемонструвати своє натхнення — притулити маленький прапор ЄС під прапором України, то хто нам заборонить? Ніхто… У Махнограді живемо як-не-як.

Щодо прапора України, то ще нема закону який регламентує його встановлення, тому рекомендують послуговуватися загальносвітовими правилами або правилами дипломатичного протоколу. А там чітко: один флагшток — один прапор. Та хай, ми у своїй країні, можемо й своїх правил вигадати.

Але от щодо прапора Євросоюзу — це відверта ганьба й неповага. Ще й делегації возимо показувати, он гляньте на наші щирі пориви. Прапор ЄС у всьому світі прирівнюється до прапора іншої держави. Або ви встановлюєте його праворуч від державного прапора на окремому флагштоці й в такому ж розмірі, або не будьте папуасами.

Найкраще, що можна зробити сьогодні, — зняти його.

MALYN НА ЗЕЛЕНОМУ ТЛІ — КРАЩЕ, ЯК У ВСІХ!

Правила або є, або їх нема. Якщо оте біло-зелене недоразумєніє не існує в ПДР України (але ж красіво!), то нижній знак таки є.

5.53 «Початок забудови населеного пункту». Застосовується виключно в межах населених пунктів, початок яких позначено знаком 5.51, для позначення межі, де починається забудова безпосередньо поблизу проїзної частини (за умови наявності такої забудови). Означає обмеження максимальної дозволеної швидкості до 50 км/год.

5.51 Початок населеного пункту. Найменування і початок населеного пункту, в якому на даній дорозі не діють вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах. Для позначення початку населеного пункту, де відсутня забудова, знак 5.51  може встановлюватися на фактичній адміністративній межі населеного пункту.

Те, що в Малинській народній республіці зелене, на решті території України — синє.

ВИ ПАМ’ЯТАЄТЕ ЦАРЯ ГОРОХА? ВІН ВСТАНОВИВ….

Правила або є, або їх нема. Про знак «Пішоходна зона» на Соборній площі говорять років з двадцять. Тоді ще звертали увагу на такі деталі, що якщо є такий знак, то навіщо дві суцільних? Або, щоб зняти… Або, щоб був…

5.90 «Зона для пішоходів і велосипедистів». Початок виділеної зони для суміщеного руху пішоходів і велосипедистів, на території якої проїзд інших транспортних засобів заборонено.

От є у нас такий, ще й сьогодні. У ту зону можна навіть крісло винести й пікнік влаштувати на дорозі. Звісно, ніхто цього не зробить у здоровому глузді, бо склалося статус-кво — там знак невидимка, він там є, але його там нема. Вжуххх… бібібка.

UPD Не той знак підсунув. Коментує Богдан Терещенко: 

«Ви описуєте 5.90 «Зона для пішоходів і велосипедистів», а на фото не він. Це просто залишки попередньої кормушки з обмеженням швидкості. Він зараз ні до чого не зобов’язує, тому подвійну таки там би навести».

На Соборній площі маємо знак 5.36  “Пішохідна зона”. Інформує про особливості і умови дорожнього руху, передбачені цими Правилами. А правила кажуть: «У пішохідну зону в’їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні…»

Суть не міняється.

Найкраще, що можна зробити сьогодні, — демонтувати по-тихому й по-тихому документально оформити. 

ПІСЛЯСЛОВО

На завершення, так і проситься сказати про еклектичне мавпування у цілому. Знаєте, звідки зелений знак? Бо в Бучі так. Встановили якось під Євро-2012. І ми, і ми так хочемо!!!

А тепер повернемо голову на Коростень. Коростень підживлює легенду, вкладає кошти, робить солідні пам’ятники… І ми, і ми так хочемо!!! Хєрак! Жестяного Добриню… Є! Красіво! І у нас тепер комплект! І Мал, І Малуша, і Добриня…

Пов'язані статті

4 коментарів

  1. Нарешті! Нарешті хтось звернув на це увагу та висвітлив в мережу. Надіюсь тепер прапор замінять на гідний.

  2. Ви описуєте 5.90 «Зона для пішоходів і велосипедистів», а на фото не він.
    Це просто залишки попередньої кормушки з обмеженням швидкості. Він зараз ні до чого не зобов’язує, тому подвійну таки там би навести.

    • Дякуємо за зауваження. Доповнили текст вашим коментарем. Але, чому знак ні до чого не зобов’язує? Він чинний, і суть та сам — транзитний рух заборонено. Можна під’їхати, виїхати. І не всім..

  3. Теж правильно, 5.36. Думав замінили старий новим.

- Реклама -spot_img

Останні новини