Випускники Малинського ліцею №1 отримали по 200 балів із НМТ

Єлизавета Титюк набрала 200 балів з математики, а Віктор Павловський – з англійської мови

Випускники Малинського ліцею №1 продемонстрували високий рівень знань на мультитестуванні. Єлизавета Титюк та Віктор Павловський набрали максимальні 200 балів.

Про це повідомила Малинська міська рада у фейсбуці.

«Ліза отримала найвищий бал з математики, а Віктор – з англійської мови. Щиро пишаємося нашою молоддю, яка, попри всі складнощі воєнного сьогодення, досягає високих результатів!

Бажаємо нашим випускникам наснаги, нових перемог та здобутків. Дякуємо педагогам за високий рівень знань!» — написали у мерії.

Вже третій рік поспіль замість ЗНО в Україні проводиться Національний мультипредметний тест (НМТ). Він складається з трьох обов’язкових предметів — українська мова, математика, історія України та одного на вибір.

Найвищий бал, який можна здобути на НМТ з кожного предмету — 200.

Торік троє випускників із Малина отримали омріяні 200 балів на НМТ — Наталія Гаращук зі школи-ліцею №1 (математика), Равіль Вердієв зі школи-ліцею №2 (біологія) та Христина Скидан з Малинівського ліцею (українська мова).

По темі: Три малинських ліцеї увійшли у десятку найкращих за результатами НМТ

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини