Три малинських ліцеї увійшли у десятку найкращих за результатами НМТ

У списку другий, третій і перший ліцеї. Другий – на найкращій сходинці

Три міські ліцеї (2, 3 та 1) увійшли у десятку кращих навчальних закладів Житомирської області за результатами цьогорічного НМТ 2023 року. Рейтинг опублікував інформаційно освітній ресурс «Освіта.ua».

Так, другий ліцей посів четверте місце у рейтингу, Малинський ліцей №3 — на восьмій сходинці, а Малинський ліцей №1 — на дев’ятому місці у списку. Четвертий ліцей зайняв 19 місце, а шостий — 23.  На 26-й позиції опинився Малинський ліцей №5.

Ознайомитися детальніше з рейтингом можна ТУТ.

Для складання рейтингу використали результати НМТ, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту отриманих учасниками тестування з усіх предметів НМТ та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

Для порівняння, у 2021-ому Малинські школи масово «скотились» у рейтингу за результатами ЗНО. Тоді у двадцятку ввійшла лише Малинська загальноосвітня НВК «Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної», зайнявши 16-ту сходинку у рейтингу.

Цього ж року троє випускників із Малина отримали омріяні 200 балів на НМТ. Це, зокрема, Наталія Гаращук зі школи-ліцею №1 (математика), Равіль Вердієв зі школи-ліцею №2 (біологія) та Христина Скидан з Малинівського ліцею (українська мова).

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини