На війні загинули двоє військових з Малина

У боях полягли Андрій Найденко та Дмитро Харчук

Малинська громада знову отримала трагічні новини з фронту. Загинули одразу двоє наших земляків — 43-річний Дмитро Харчук та 52-річний Андрій Найденко.

Про втрати повідомила Малинська міська рада.

Житель Малина Дмитро Харчук загинув 4 липня на Донецькому напрямку, в районі н.п. Григорівка, під час виконання бойового завдання. Служив солдатом, стрільцем піхотного відділення піхотної роти.

«Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Дмитра Васильовича, схиляємо голови у скорботі. Нехай Господь Бог допоможе Вам перенести цю важку втрату! Вічна слава та шана!» — написали у мерії.

А сьогодні, 6 липня, стало відомо, що 3 липня загинув малинець, солдат, водій відділення взводу охорони батальйону управління — Андрій Найденко. Його життя обірвалося в районі ведення бойових дій біля н.п.Волохівське Харківської області.

«Висловлюємо щирі співчуття отцю Артемію, настоятелю Свято-Миколаївського храму с.Ворсівка, та його брату — Найденку Кірілу Андрійовичу з приводу втрати батька, а також всім рідним і близьким Андрія Петровича. Нехай Господь Бог допоможе Вам пережити ці тяжкі дні. Розділяємо втрату разом з рідними та схиляємо голови у скорботі», — уточнили у мерії.

Інформація про дату та час прощання із загиблими буде повідомлено додатково.

*Редакція висловлює співчуття рідним і близьким воїнів. Сумуємо разом з вами. Світла і вічна пам’ять…


27 червня внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу н.п. Борщове Харківської області загинув Євгеній Власенко.

29 червня обірвалося життя старшого солдата, водія гранатометного відділення — Володимира Івановича Львова.

2 липня під час виконання бойового завдання у районі н.п. Хронівка Чернігівської області внаслідок стрілецького бою з ворожою ДРГ загинув Богдан Кучинський.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини