Капремонт Малинського ліцею №2: провели ще один тендер на технічний нагляд за 1 млн грн

У січні цього року Департамент регіонрозвитку Житомирської ОВА вже проводив тендер з аналогічним призначенням

Учора, 11 квітня, Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА
успішно провів тендер на технічний нагляд за капітальним ремонтом другого ліцею у Малині. Загальна вартість робіт склала майже мільйон гривень: 946 566 грн. Переможцем став ФОП Зайченко Сергій Володимирович з Київщини.

Зазначимо, що це вже другий тендер на сайті публічних закупівель з таким призначенням. 17 січня цього року цей же Департамент вже проводив тендер на технічний нагляд за реалізацією дороговартісного проєкту у Малині. Тоді бюджет склав 1 млн грн, а перемогу здобув знову ж таки ФОП Зайченко.

Будь-яких зауважень до січневої закупівлі по технагляду на Prozorro немає і вона значиться як «завершена».

Але звернемо увагу, що головна закупівля — на, власне, капітальний ремонт другого ліцею — потрапила під низку перевірок. Орган державного фінансового контролю помітив порушення законодавства, зокрема, по кошторису. А 10 квітня із переможцем ТОВ «АртХаус», який робитиме капремонт, уклали додаткову угору, відкоригувавши розділи, які стосувалися вартості робіт. Ймовірно, це і вплинуло на потребу проведення ще одного тендеру на технічний нагляд, який дешевший від першого на понад 50 тис. грн.

MALYN.MEDIA намагалося отримати офіційне роз’яснення щодо потреби нового тендеру у Департаменті регіонрозвитку, однак не вдалося. Ми також зв’язалися з переможцем обох закупівель — Сергієм Зайченком. Але він не зміг пояснити потребу ще одного тендеру.

«Зясуйте у замовника. Я не памятаю», — лаконічно відповів Зайченко.

Зазначимо, що у грудні 2022-го, Департамент регіонального розвитку за 1,49 мільйона гривень замовив у ТОВ «Містобудування» розробку проєктної документації для ремонтних робіт ліцею. Потім 16 листопада оголосили тендер на капітальний ремонт Малинського ліцею №2, що на вулиці С.Бандери, 5. Переможцем стало ТОВ «АртХаус», яке зголосилося виконати капремонт за 92,2 млн грн.  Завершити планують до 20 грудня 2025 року.

У суму закупівлі заклали покриття вартості за відрядження будівельників (4228,500 тис. грн), а також розпис екстер’єрів та інтер’єрів на 710 тис. грн.

Замінять повністю комунікації, встановлять нову сантехніку, утеплять горище, цоколь, зроблять фасади, встановлять опалювальну систему тощо. Відремонтують санвузли для персоналу, душову, кабінети, столову, книгосховище і так далі.

Планують також відеоспостереження у закладі, блискавкозахист та розпис стін.

Авторський супровід по цьому проєкту коштує 206 тис. грн. Переможцем тендеру стало житомирське ТОВ «Містобудування».

По темі: Ремонт Малинського ліцею №2 за майже 100 млн грн: як виглядатиме школа всередині й хто фінансує роботи

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини