Технічний і авторський нагляди за капремонтом Малинського ліцею №2 коштуватимуть 1,2 млн грн

Авторський нагляд обійдеться в 1 млн грн, і ще 206 тис. грн заплатять за технічний

У січні замовник робіт — Департамент регіонального розвитку Житомирського ОВА провів два тендери на нагляд за процесом капітального ремонту другого ліцею у Малині. На фаховий нагляд витратять сукупно понад 1 млн 200 тис. грн.

Зокрема, авторський супровід коштує 206 тис. грн. Переможцем тендеру стало житомирське ТОВ «Містобудування». Нагадаємо, що у грудні 2022-го, Департамент регіонального розвитку за 1,49 мільйона гривень замовив у ТОВ «Містобудування» розробку проєктної документації для ремонтних робіт ліцею.

Водночас технічний нагляд буде вести ФОП Зайченко Сергій Володимирович. Ці роботи оцінили в 1 000 166 грн.

Зазначимо, що торік, 16 листопада оголосили тендер на капітальний ремонт Малинського ліцею №2, що на вулиці С.Бандери, 5. Переможцем стало ТОВ «АртХаус», яке зголосилося виконати капремонт за 92,2 млн грн.  Завершити планують до 20 грудня 2025 року.

У суму закупівлі заклали покриття вартості за відрядження будівельників (4228,500 тис. грн), а також розпис екстер’єрів та інтер’єрів на 710 тис. грн.

Замінять повністю комунікації, встановлять нову сантехніку, утеплять горище, цоколь, зроблять фасади, встановлять опалювальну систему тощо. Відремонтують санвузли для персоналу, душову, кабінети, столову, книгосховище і так далі.

Планують також відеоспостереження у закладі, блискавкозахист та розпис стін.

По темі: Ремонт Малинського ліцею №2 за майже 100 млн грн: як виглядатиме школа всередині й хто фінансує роботи

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини