У Малинській громаді готуються перейменувати понад 70 вулиць: збирають думку мешканців

Йдеться про 48 об’єктів у Малині, та 26 – по громаді

На сайті Малинської міської ради опублікували оголошення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території громади. У списку також Малинський міський парк культури та відпочинку «Паперовиків», якому пропонують присвоїти назву імені Євгена Грищенка.

«У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, у відповідності до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки» з метою перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів, які пов’язані з державою-агресором чи історією росії та СРСР пропонується перейменувати наступні об’єкти…» — йдеться у поясненні мерії.

У переліку 74 об’єкти: 48 – стосуються Малина і ще 26 – населених пунктів нашої громади. У мерії вже напрацювали пропозиції нових адрес, але тепер радяться з громадою.

«Пропозиції з приводу присвоєння нових назв вулицям та провулкам просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6-А,  м. Малин, Житомирська обл., 11601 або електронною адресою: mradazv@ukr.net», — йдеться у тексті.

Переглянути список в ПДФ або натисніть на зображення.

Читайте також — Ганьба малинських адрес: як недолугі ідеї підставляють міську владу

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини