У Малині створять ще одне комунальне підприємство — «Енергія»

Нове КП буде працювати за адресою діючого ТОВ «Малин Енергоінвест»

На сайті Малинської міської ради вже опублікували відповідний проєкт рішення, яке винесуть на найближчу сесію, яка, до слова, відбудеться 7 липня. Йдеться про створення нового комунального підприємства «Енергія».

З бюджету міста виділять 50 тис. грн на статутний капітал.

Засновником КП буде Малинська міська рада.  Працюватиме воно за адресою ТОВ «Малин Енергоінвест» – вул. Українських повстанців, 25-А.

Пишуть, що «підприємство створюється для здійснення господарської діяльності у сфері надання житлово-комунальних послуг, а також іншої господарської діяльності, не забороненої законом, з метою отримання прибутку».

Серед головних функцій, відповідно до статуту підприємства, виділяють постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, а також — водопостачання, каналізацію, поводження з відходами. Займатиметься нове КП також будівництвом: наприклад, зводитиме будинки, прокладатиме комунікації та трубопроводи. Передбачено навіть покрівельні, штукатурні та малярні роботи тощо.

Але і це ще не все. У прерогативі цього підприємства буде також торгівля автотранспортними засобами, обслуговування та ремонт авто. А також торгівля паливом. КП зможе надавати в оренду транспорт, прибирати, в тому числі й будинки.

Ще один пункт — «добування інших корисних копалин та розроблення кар’єрів».

Хто очолить нову структуру, поки що невідомо.

Одне з останніх створених КП у місті — «Добробут». Свого часу його перепрофілювали під лісозаготівлю. Чим зараз займається комунальне підприємство, невідомо.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини